Premium Gastro: exkluzivní prodejce Smart Brewery

Od jara 2018 je Premium Gastro exkluzivním prodejcem nového unikátního konceptu minipivovaru v kontejneru Smart Brewery!

Premium Gastro je dlouhodobě partnerem pro všechny gastro profesionály. Ať už jako nositel oborových trendů a novinek na trhu, nebo jako poradce – společně s vámi naleznou odborníci z Premium Gastro řešení na míru přímo vašemu gastro inventáři. Na ploše 500m2, v největším showroomu v České republice, naleznete širokou nabídku od běžného vybavení až po designové kousky stolního inventáře, bufetové systémy či v neposlední řadě i pece na dřevěné uhlí.

Spojením se Smart Brewery přináší Premium Gastro (nejen) segmentu profesionální gastronomie jedinečnou možnost pořídit si k restauraci, hotelu, či jiným venkovním i vnitřním projektům, vlastní mobilní minipivovar.

Budovat vlastní originální značku a podpořit celkovou loajalitu a oblíbenost u zákazníků tak nebylo ještě nikdy jednodušší!

Samotný pivovar si můžete prohlédnout u showroomu Premium Gastro v Praze 10 Uhříněvsi. Předem si prosím domluvte schůzku na tel: 800 101 111 a zeptejte se na vše, co vás zajímá.