Premium Gastro představil Smart Brewery

Začátkem léta proběhlo v showroomu Premium Gastro představení Smart Brewery, jehož exkluzivním prodejcem je právě společnost Premium Gastro. Celá akce se nesla v duchu letní grilovačky, při které byla možnost důkladně si celý koncept minipivovaru v kontejneru Smart Brewery prohlédnout.

Návštěvníky akce především zaujala jeho unikátní technologie dodávaná a vyráběná v České republice, snadná obsluha pivovaru, i to, že modulový systém umožní vybrat si nejvhodnější variantu přímo dle potřeby zákazníka (a potom stačí jen připojit elektrickou energii, vodu a odpad) a začít vařit pivo podle vlastních představ.

A protože skvělé pivo nejvíc chutná s dobře připraveným masem, nezahálela na akci ani X-Oven – jediná pec na dřevěné uhlí se třemi vyjímatelnými zásuvkami. díky kterým nabízí vyšší výkon, ale také kreativitu. Navržená od šéfkuchaře šéfkuchařům! Šetří energii, protože rychle dosahuje a udržuje velmi vysoké teploty, a oproti tradičním grilům s otevřeným ohněm snižuje spotřebu uhlí o 80%. A k tomu zabere pouhý 1 m2!

Pivo i jídlo navíc skvěle doplnila příjemná atmosféra tohoto setkání.

Děkujeme za účast i mnoho pochvalných komentářů a těšíme se na vás v showroomu Premium Gastro, v Praze 10 – Uhříněvsi.