Pivo a grilování v Premium Gastro už 27. 3. 2019 od 14:00

S jarem se už všichni nemůžeme dočkat sezóny venkovního grilování. A není tajemstvím, že k dobrému masu z grilu neodmyslitelně patří i sklenka dobrého zlatavého moku.

Přijměte od nás tedy první – jarní – pozvánku na pivo a grilování, přímo do showroomu Premium Gastro. Tentokrát v duchu hesla – nikdy nebylo jednodušší pořídit si vlastní minipivovar!

Sníte-li sen o vlastní značce piva, se Smart Brewery (prvním kontejnerovým minipivovarem v ČR) se sen může stát skutečností! Máme ho pro vás v Premium Gastro SKLADEM a tedy k okamžitému dodání.

A protože k pivu neodmyslitelně patří skvěle připravené maso – připravíme vám ho k ochutnání z X-Oven – nejefektivnější pece na dřevěné uhlí pro vnitřní užití, která je na trhu k dispozici. Můžete v ní nejen grilovat, ale i gratinovat, péct, ohřívat, opékat i udit, a to i  několik zcela odlišných druhů potravin zároveň. X-Oven pec je prostě snem každého kuchaře i majitele restaurace, tak přijďte ochutnat!

Máte-li tedy 27. března čas a chuť, zastavte se a dozvíte se od našich specialistů více o těchto profi gastro produktech.

Zveme vás 27. 3. 2019 ve 14 hodin do showroomu Premium Gastro, v Praze 10 – Uhříněvsi! Počet míst na prezentaci je omezen, a proto si rezervujte své místo včas na info@premium-gastro.com, předmět: Smart Brewery.

Těšíme se na viděnou!