Čerstvě načepované pivo a maso z grilu patří neodmyslitelně k sobě

S prvními jarními paprsky netrpělivě čekáme na den, kdy bude možné více trávit čas venku u dobrého jídla a pití. A protože počasí tomu víceméně přálo, 27. března se v showroomu Premium Gastro v Praze Uhříněvsi, uskutečnila první jarní akce, při které se spojilo „Pivo a grilování“.

Unikátní kontejnerový pivovar Smart Brewery zde tak mohl přímo na místě názorně předvést, jak jednoduché je mít vlastní pivovar. Návštěvníci akce si mohli detailně prohlédnout, jak pivovar vypadá a jaké je jeho vybavení a díky poučnému a zajímavému vyprávění sládka pana Pavelce, bylo možné poodhalit více o technologii a vaření piva.

Protože dobré pivo je dobré servírovat i s dobrým jídlem, nechybělo ani chutné občerstvení a v akci proto byla také X-OVEN, revoluční profi pec s až třemi zásuvkami, která snižuje energii a spotřebu uhlí a zaručuje vždy vynikající výsledek při jakékoli úpravě jídla. A nejen to – bylo možné si prohlédnout i grily Remundi či nevšední bistro stoly od Mybarrelshop.

Díky skvělým partnerům akce, bylo možné ochutnat opravdu spoustu vynikajících dobrot a osvěžit se chutnými nápoji. Děkujeme tedy Maso KloudaBejzmentBurgerfest, Appela či Redbrook CIDER.

Smart Brewery – splňte si sen o vlastní značce piva

V čem je Smart Brewery tak unikátní? Shrnuto podtrženo, jde o výrobu piva s jednoduchou obsluhou a minimálními nároky na prostor. Díky kontejnerovému řešení je možné umístit jej prakticky kamkoli. Nejsou potřebné žádné stavební úpravy a pivovar lze provozovat na minimálním prostoru již od 20m2. Výrobce Smart Brewery, Pavel Poživil k tomu dodává: „Chtěli jsme přinést na trh jednoduše kompletní pivovar v kontejneru, který může fungovat kdekoli na světě.“ Hned po připojení na elektřinu, vodu a odpad můžete začít vařit své skvělé vlastní pivo. A co víc – technologie je téměř kompletně dodávaná a vyráběná v České republice. Kontejnerový pivovar je nabízen v základní verzi s výrobní kapacitou 525 hl/rok. Je možné další navýšení připojením rozšiřujících modulů. Výroba piva je navíc tak jednoduchá, že po krátkém zaučení sládkem, zvládne pivo vyrábět každý sám. Díky tomu se váš sen o vlastní značce piva, rychle může stát skutečností.

Smart Brewery – mít vlastní pivovar nebylo nikdy jednodušší

Smart Brewery je k dodání od Premium Gastro okamžitě, je totiž k dispozici SKLADEM. Kompletní balíček pivovaru je dodáván včetně vstupních surovin na výrobu 2000 litrů piva a včetně zaučení sládkem.

Smart Brewery i X-OVEN  si můžete prohlédnout v showroomu Premium Gastro, Františka Diviše 1012/64, 104 00 Praha – Uhříněves. Domluvte si schůzku na tel. 800 101 111 a přesvědčte se o výhodách (nejen) těchto produktů osobně.